آشنایی با پیکربندی Configure PostgreSQL PostgreSQL در سرور

آشنایی با پیکربندی Configure PostgreSQL PostgreSQL در سرور

Understanding configuring PostgreSQL Configure PostgreSQL on a server

 

بررسی اجمالی

این رابط کاربری شما را قادر می سازد فرایند نصب PostgreSQL را تکمیل کنید، کاربران PostgreSQL را ایجاد کرده و پسورد PostgreSQL را به روز کنید.

هشدار:

ویژگی های این رابط فقط برای کاربران پیشرفته است. رابطWHM تنها این رابط را هنگامی که شما POSTGRESQL را در سرور خود نصب کرده اید نمایش می دهد.

نصب پیکربندی Postgres

پس از نصب PostgreSQL بر روی سرور خود از طریق خط فرمان، باید از این رابط برای تکمیل فرایند نصب استفاده کنید. برای انجام این کار روی Install Config کلیک کنید.

هشدار:فقط برای تکمیل فرایند نصب PostgreSQL از این ویژگی استفاده کنید. اگر یک فرایند نصب PostgreSQL در حال حاضر روی سرور شما وجود داشته باشد، این ویژگی فایل pg_hba.conf را بازنویسی می کند.

ایجاد کاربران Postgres

اگر حسابهای cPanel در حال حاضر روی سرور شما وجود داشته باشد، پس از اتمام فرآیند نصب PostgreSQL، باید حساب های PostgreSQL را ایجاد کنید. برای انجام این کار، روی  Create Usersکلیک کنید.

 

نکته:

هنگامی که شما حساب های جدید CPANEL در یک سروری که در حال حاضر POSTGRESQL نصب شده است، ایجاد میکنید سیستم به طور خودکار  حساب جدید CPANEL برای کاربر POSTGRESQL را ایجاد می کند. فقط از این ویژگی بلافاصله پس از نصب POSTGRESQL برای ایجاد کاربران POSTGRESQL برای حسابهای موجود CPANEL استفاده کنید.

رمز عبور Postgres

برای به روز رسانی رمز ورود PostgreSQL، رمز جدید را در جعبه متن وارد کنید و روی Change Password کلیک کنید.

رمز عبور جدید را در جعبه متن مناسب وارد و تایید کنید.

 

نکته:

  • این سیستم رمز ورودی را که وارد میکنید، در مقیاس ۱۰۰ امتیاز می سنجد. ۰ یک رمز عبور ضعیف را نشان می دهد، در حالی که ۱۰۰ نشان دهنده یک رمز عبور بسیار امن است.

  • برخی از وب هاست ها نیاز به حداقل قدرت رمز عبور دارند. رمز عبور سبز نشان می دهد که رمز عبور برابر یا بیشتر از مقیاس پیش فرض رمز عبور مورد نیاز است.

  • برای ایجاد یک رمز عبور قوی، بر روی PASSWORD GENERATOR کلیک کنید.

به این مقاله چند ستاره میدین ؟
[تعداد: 0    میانگین: 0/5]

پاسخی بگذارید