کاربرد رابط Contact Information

کاربرد رابط Contact Information

Application of the Contact Information interface

 

از این رابط برای ذخیره اطلاعات تماس برای حساب کاربری cPanel خود استفاده کنید و تنظیمات مخاطبین خود را تنظیم کنید.

مهم:

  برای استفاده از ویژگی RESET PASSWORD، باید آدرس ایمیل تماس خود را تنظیم کنید.

اطلاعات تماس خود را تغییر دهید

برای تغییر اطلاعات تماس خود، مراحل زیر را انجام دهید:

اطلاعات تماس مورد نظر را در جعبه های متن موجود وارد کنید.

 

مهم:

از یک آدرس ایمیل که متعلق به حساب کاربری cPanel است استفاده نکنید. اگر آدرس ایمیل حساب cPanel شما در دسترس نباشد، ممکن است قادر به دسترسی به آنها نباشید.

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد Pushbullet، به وب سایت Pushbullet مراجعه کنید.

کادر انتخاب مورد نظر را در قسمت تنظیمات تماس انتخاب کنید یا از آن بردارید.

روی ذخیره کلیک کنید.

تنظیمات تماس

شما می توانید تنظیمات زیر را در بخش تنظیمات تماس در رابط کاربری انتخاب کنید:

تنظیمات شرح
آدرس ایمیل تماس من تغییر می کند این تنظیم به شما در آدرس ایمیل فعلی و قبلی شما را مطلع می کند، اگر کسی آدرس مخاطب را تغییر داده است.
اولویت من برای اعلانهای تغییر آدرس ایمیل تماس غیرفعال است. این تنظیم به شما اطلاع میدهد اگر کسی تنظیمات تغییر آدرس ایمیل مخاطب من را غیرفعال کند.
حساب من به سهمیه دیسک خود نزدیک می شود این تنظیم به شما اطلاع می دهد اگر وب سایت شما به زودی به حداکثر مقدار فضای دیسک برسد.

 

یادداشت:

·         اگر سهمیه دیسک کامل داشته باشید، نمی توانید فایل های موجود را تغییر دهید یا فایل های جدیدی را به وب سایت خود اضافه کنید.

·         برای حل این مسئله، فایل های قدیمی یا استفاده نشده را حذف کنید، یا برنامه میزبانی خود را ارتقا دهید.

حساب من بستگی به میزان استفاده از پهنای باند آن دارد. این تنظیم به شما اطلاع میدهد اگر وبسایت شما به زودی از حداکثر میزان ترافیک مجاز عبور دهد.

 

یادداشت:

·         این تنظیم فقط به نظر می رسد که ارائه دهنده خدمات میزبانی شما برای استفاده از پهنای باند برای حساب cPanel خود محدودیت می کند و پیام های پهنای باند را فعال می کند.

·         پس از رسیدن به پهنای باند حداکثر، بازدیدکنندگان نمیتوانند به وب سایت شما دسترسی پیدا کنند.

·         برای حل این مشکل، شما باید برنامه میزبانی خود را ارتقا دهید. در غیر این صورت، باید صبر کنید تا حد مجاز تنظیم شود. به طور کلی این محدودیت در پایان هر ماه بازنشانی می شود.

هرکدام از حسابهای ایمیل من در حساب کاربری حساب شده است یا بیش از سهمیه بندی است. این تنظیم به شما اطلاع میدهد اگر یکی از آدرسهای ایمیل شما به زودی به حداکثر مقدار فضای دیسک خود برسد.

 

یادداشت:

برای حل این مسئله، ایمیل قدیمی را حذف کنید یا برنامه میزبانی خود را ارتقا دهید.

گذرواژه حساب من تغییر میکند این تنظیم به شما اطلاع میدهد که کسی تغییر رمز عبور شما را تغییر داده است.
اولویت من برای اعلان تغییر رمز عبور حساب غیر فعال است. این تنظیم به شما اطلاع میدهد اگر کسی تنظیمات تغییر رمز عبور حساب من را غیرفعال کند.
کسی وارد حساب من می شود این تنظیم هنگامی که کسی وارد حساب کاربری شما می شود به شما اطلاع می دهد. مفید است اگر شما معتقدید که شخص دیگری حساب رمز عبور خود را دارد.یادداشت:

·         برای استفاده از این تنظیم، مدیر سیستم شما یا ارائه دهنده میزبانی وب باید cPHulk را در رابط حفاظت از پایگاه داده cPHulk WHM (Home >> Security Center >> cPHulk Brute Force Protection) فعال کنید.

·         برای حل این مشکل، گذرواژه حسابتان را به یک گذرواژه ایمن تر تغییر دهید.

·         این سیستم فقط یک بار در هر پنجره ۲۴ ساعته برای یک نام کاربری، سرویس و ترکیب آدرس IP یک اطلاعیه ارسال می کند.

·         سیستم اعلامیه ها را ارسال نمی کند در صورتی که کاربر به طور موفقیت آمیز از طریق یک محدوده IP آدرس یا شبکه خالی که از قبل قبلا به صورت موفقیت آمیز وارد شده است، وارد نشود. برای فعال کردن این اعلان ها، گزینه بعدی را انتخاب کنید.

ارسال اعلان های ورود، حتی زمانی که کاربر وارد سیستم از یک محدوده IP آدرس یا شبکه خبری که حاوی آدرس IP است که از آن کاربر قبلا وارد سیستم شده است. این تنظیم هر زمان که کسی با موفقیت از طریق هر آدرس آی پی وارد حساب کاربری خود می شود به شما اطلاع می دهد.
اولویت من برای اعلانهای ورود موفق، غیرفعال است                 این تنظیم به شما اطلاع میدهد که کسی کسی را وارد حساب کاربری خود کند.
یک حساب خارجی برای تأیید اعتبار به حساب من پیوند میدهد. این تنظیم هنگامی که کسی حساب کاربری شما را به یک ارائه دهنده تأیید هویت خارجی پیوند میدهد، شما را مطلع میکند.
اولویت من برای اعلانهای پیوند حساب خارجی غیرفعال است این تنظیم به شما اطلاع میدهد اگر یکی از حسابهای کاربری خارجی را برای تنظیمات تأیید هویت من غیرفعال کند
به این مقاله چند ستاره میدین ؟
[تعداد: 0    میانگین: 0/5]

پاسخی بگذارید