ما که هستیم ؟ ! ؟


ما چگونه شروع کردیم ؟

در سال 1390 ، وسایت سرور 98 ابتدا تنها با یک سرور همراه با کنترل پنل دایرکت سی پنل آغاز کرد ؛ که تا به امروز به بیش از ده ها سرور همراه با آخرین تکنولوژی های کلود و مجازی سازی ؛ همراه با آخرین ورژن کنترل پنل های اصلی و استاندارد ارتقا یافته است .

سرور 98 کار خود را توسط گروهی دو نفره آغاز کرد و تا به امروز بیش از ده ها سرور توسط تیم سرور 98 پشتیبانی و نگه داری می شوند .

گروه ما تا به امروز با پشتیبانی از بیش از 649 مشتری در زمینه میزبانی وب سی پنل ، دایرکت ادمین و انجام امور سرور های اختصاصی و مجازی توانسته رضایت مشتریان خود را همیشه حفظ نماید .

به امید یاری شما مشتریان و همراهان همیشگی سرور 98
آنچه که ما هستیم

در سرور 98 ؛ ما در پشتیبانی فنی از سرویس های ارائه شده تخصص کافی و لازم را داریم ، کارشناسان ما در تمامی زمینه های سرور و طراحی سایت و تمام خدمات ارائه شده در ایران کم نظیر بوده و بی شک یکی از بهترین تجربه ها هم سخن شدن با بهترین پشتیبانان می باشد که در 24 ساعت روز آماده به پاسخ گویی به شما عزیزان هستند ، شما همراه با بالاترین سطح فناوری و تخصص خواهید بود .

سرعت و قابل اطمینان بودن یکی از ویژگی های حرفه ای ماست که میتوانید نظرات مشتریان ما را بخوانید .تمامی مواردی که شما نیاز دارید ، قیمت مناسب و همراه با گارانتی بازگشت وجه و از همه مهم تر یک تیم پشتیبانی که هیچ گاه شکست نخواهند خورد .

در سرور 98 ؛ ما به تمام مشتریان؛ نمایندگان و سهام داران این قول و اطمینان را می دهیم : ارزش و کیفیت عالی ، والا ترین هدف ما در تمام طول زمان خواهد بود .


ما چگونه به تعهدات و موراد ذکر شده عمل می کنیم ؟

بدون شک شما برای انتخاب بهترین شرکت “میزبانی وب” دلایل خود را دارید ؛ از مهم ترین دلایل شما تعهدات ما نسبت به شما خواهد بود ، در سرور 98 شما می توانید با تیم پشتیبانی ما از طریق تیکت ؛ تماس تلفنی ، ایمیل و چت در ارتباط باشید و ما از هیچ گونه پشتیبانی برای شما دریغ نخواهیم کرد .

ما بسیار به خود مغروریم که میتوانیم بهترین میزبان برای شما باشیم ؛ تنها اگر مایل هستید کمی بیشتر درباره ما بدانید میتوانید این صفحه را مطالعه کنید .

اگر مایل هستید درباره سرور 98 یا وب هاستینگ ما و خدماتی که در ارتباط با سرور و طراحی سایت انجام می دهیم اطلاعات بیشتری کسب کنید، می توانید به آسانی با ما در تماس باشید .

سرور 98 در شبکه های اجتماعی